• Suomi
  • English
  • Eesti
  • Русский
  • Latviešu
  • Lietuvių

Yhteystiedot

Arskametalli Oy
Saarentaantie 33
31400 Somero

posti@arskametalli.fi
Puh. (02) 748 9700

Y-tunnus: 0747454-0

02-alkuiset puhelinnumerot ohjautuvat automaattisesti matkapuhelimiin. Soitto matkapuhelin- / paikallispuhelumaksulla, ei erillisiä palvelumaksuja.

Myynti
 

Tehtaan edustaja
Markku Koivisto
p. (02) 748 9708
markku.koivisto@arskametalli.fi

 

Tehtaan edustaja
Pauli Sundman
p. (02) 748 9705
pauli.sundman@arskametalli.fi

Tuotanto
 

Työnjohtaja, toimitukset ja ostot
Antti Kauppinen
p. (02) 748 9703
antti.kauppinen@arskametalli.fi

Työnjohtaja
Pasi Nieminen
p. (02) 748 9709
pasi.nieminen@arskametalli.fi

Tuotanto- ja suunnittelupäällikkö
Markku Kankare
p. (02) 748 9704
markku.kankare@arskametalli.fi

Lähettämö
Pertti Nieminen
p. (02) 748 9706

Toimisto
 

Toimistopäällikkö, laskutus
Jari Käkönen
p. (02) 748 9702
jari.kakonen@arskametalli.fi

Johdon assistentti, markkinointi
Jenni Käkönen
p. (02) 748 9700
jenni.kakonen@arskametalli.fi

Toimitusjohtaja
Janne Käkönen
p. (02) 748 9701
janne.kakonen@arskametalli.fi

Vienti
 

Tehtaan edustaja (Baltia)
Teet Laanemets
p. (02) 748 9713
teet.laanemets@arskametalli.fi

Tehtaan edustaja (Baltia, Ukraina, Venäjä ja Valko-Venäjä)
Hannes Lauri
p. (02) 748 9712
hannes.lauri@arskametalli.fi